ציוד הנדסי מתקדם

חברתנו מתמחה בייבוא ציוד טכנולוגי לענף הבניה.

מצלמות תרמיות, כננות לייזר, מצלמות וידאו לביוב, ציוד לגיאודזיה ועוד

מה אנחנו מציעים?

מצלמות תרמיות

מצלמות לאיתור נזילות

ציוד לאיתור תשתיות

ציוד מתקדם לאיתור תשתיות חשמל מים גז וחשמל

ציוד מדידה מתקדם

מודדי לייזר ואינפא אדום

כלים לגיאודזיה

ציוד מקיף למודדים

מאזנות לייזר

מאזנות לייזר מקצועיות

מדי ספיקה למים

ציוד ניטור ומדידת ספיקה לתשתיות מים

פוסטים אחרונים

Click Here
Previous
Next

שיפוץ בניין משותף

אם חזית הבית שלכם מוזנחת, הדלת של הלובי חורקת והמרזבים נוזלים, זה הזמן לבצע שיפוץ בניין משותף. באמצעות שיפוץ בניין משותף תוכלו לקבל בניין חדיש ויפיפייה אשר מתאים לזמן בו אנו נמצאים. מעבר לכך, שיפוץ בניין משותף יעלה את ערך הדירה שלכם בכמה מאות אחוזים, כך שתוכלו בקלות לקבל את מה שמגיע לכם מאשר הבניין לפני השיפוץ.

שיפוץ בניין משותף להעלאת ערך הבית

אם אתם רוצים לקבל ערך גבוה יותר על הבית שלכם, בעת שבו תרצו למכור אותו. באמצעות שיפוץ בניין עם חברת אורגד שיפוץ מבנים משותף תוכלו לגרום לבניין שלכם להיראות חדיש ומודרני ממש בדומה לבניינים החדשים. מעבר לכך, בניינים אשר עוברים שיפוץ בניין משותף מעלים באופן מיידי את ערך הדירה, כאשר הם מעוניינים למכור את הדירה. ערך הדירה שתוכלו לדרוש על הדירה שלכם יהיה במאות אלפי שקלים, תלוי בשיפוץ שאתם עושים בין אם הוא יסודי או שיפוץ חיצוני. בכל משקרה כל בניין אשר עובר שיפוץ ערכו עולה אוטומטית ביחס לבניין שלא

ממליצים- חשוב לבדוק עם לקוחות של אותו קבלן עד כמה היו מרוצים מעבודתו בפועל. האם העבודות שביצע היו לשביעות רצונם המלאה, או שלא היו לשביעות רצונם המלאה. האם הקבלן עמד בזמנים ובהתחייבויות כלפי הלקוחות ועוד.

עמידה בלוחות זמנים– חשוב שהקבלן שלכם יעמוד בלוחות הזמנים שתוכננו מראש כמו שנוהגת חברת אורגד שיפוץ מבנים , וזאת על מנת שיסיים את עבודות השיפוץ בזמן שנקבע איתו מלכתחילה וזאת על מנת שלא יהיו עיכובים בשיפוץ עצמו. דבר זה חשוב מאוד בעבודות השיפוץ ונותן לנו מדד לגבי הצפי של עבודות השיפוץ.

מחיר- חשוב שהמחיר עצמו יהיה בהתאם לתקציב שהקצבתם לעבודות שיפוץ הבניין עצמו. חשוב שלא יהיו חריגות למיניהם וכן לדעת

אחריות על עבודת השיפוץ– חשוב שהקבלן שאתם עומדים לעבוד איתו ייתן לכם אחריות על עבודת השיפוץ שהוא מבצע לכם. בררו אילו ערבויות וביטוי אחריות תקבלו ממנו במהלך השיפוץ ובסיום השיפוץ. דבר זה חשוב מאוד, במיוחד בסיום השיפוץ שיש לכם כתובת לפנות אליה בכל בעיה שנתקלתם בה.

לא נמצאו פוסטים